Podstrona: Podziękowanie za serdeczne gratulacje i życzenia / Wizytówka pracownika PRz

Podziękowanie za serdeczne gratulacje i życzenia

12-05-2020 r.

Bardzo serdecznie dziękuję za tak liczne gratulacje złożone mi osobiście, telefonicznie, listownie i za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Drodzy, bez Was moja droga naukowa nie miałaby tylu barw, nie byłaby tak rozświetlona, bezpieczna i wytrzymała na codzienne oddziaływanie otoczenia!

Dziękuję moim Nauczycielom, Mistrzom, Mentorom i Coachom, którzy mnie wspierali, wierzyli we mnie i trzymali kciuki za mój rozwój!

Wysyłam wszystkim promienie wdzięczności, dobroci i miłości za te miłe słowa! Dziękuję za źródło radości i energii!

Dziękuję z całego serca za tak ciepłe gratulacje i życzenia!

Wybrane gratulacje i życzenia, tak ważne dla mnie...

Wielkie gratulacje z okazji osiągnięcia stopnia Doktora Habilitowanego, który wprowadza do grona samodzielnych pracowników nauki, stwarzając właściwie nieograniczone możliwości rozwoju naukowego. Z pewnością ze swoim potencjałem bardzo dobrze je wykorzystasz. Jestem bardzo dumna z Ciebie, bo potwierdziłeś swoją klasę jako człowiek i prawdziwy naukowiec, który kieruje się w życiu pasją i tak ważnymi wartościami. Jest to niezwykle istotne, bo tworzy solidny fundament, który pozwala sprostać wszystkim wyzwaniom. Życzę Ci kolejnych sukcesów naukowych, a także osobistych, które przynoszą radość i szczęście (KMŁ)

Proszę przyjąć gratulacje z okazji uzyskania stopnia naukowego doktora habilitowanego. Miło wspominam nasze kontakty zawodowe na Uczelni (...). Pozdrawiam serdecznie (BŚ).

Właśnie na Wydziałowej stronie przeczytałam bardzo miłą wiadomość !!!! Cieszę się bardzo Boguś a przede wszystkim GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!. Życzę Ci, aby  okupiony ciężką, wieloletnią pracą stopień naukowy doktora habilitowanego przyniósł  Ci wiele satysfakcji (także finansowej:-)). Serdecznie Cię pozdrawiam (WK).

Serdecznie Ci gratuluję i bardzo się cieszę!!! Zarówno Twój dorobek naukowy, jak i książka habilitacyjna są imponujące, zatem jesteś absolutnie w gronie osób, które z dużym naddatkiem zapracowały na ten tytuł! Życzę Ci szybkiego mianowania na stanowisko profesora uczelni i dalszych sukcesów zawodowych, a także zadowolenia z życia poza uczelnią (LK).

Serdecznie gratuluję Panie Doktorze Habilitowany! Życzę, abyś nie stracił zapału twórczego! Małżonka także łączy swoje pozdrowienia (AG).

SZANOWNY BOGDANIE! PRZYJMIJ NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE! TO TAKIE PIĘKNE ZWIEŃCZENIE MERYTORYCZNEGO TRUDU I EMOCJONALNEGO NIEPOKOJU! Z ŻYCZENIAMI WIELU DALSZYCH SUKCESÓW. Jeszcze raz GRATULUJĘ ZDYSKONTOWANIA WIELOLETNIEGO WYSIŁKU INTELEKTUALNEGO! (TBW).

Cześć Profesorze! Raz jeszcze gratuluję sukcesu, doskonale wiem ile Cię to kosztowało wysiłku (MJ).

Bogusiu! Wchodzę przez przypadek na stronę Wydziału Zarządzania, a tu takie miłe wiadomości! Ogromnie Ci gratuluję! Twoja wiedza i pracowitość zostały nagrodzone. Tak bardzo się cieszę! (JSP).

Panie Profesorze serdeczne gratulacje! Cieszę się, bo dorobek masz znaczący. Kojarzysz się z jakością, a to dzisiaj nie tak powszechna cecha w nauce. Gratuluję! Serdeczne Pozdrowienia (MR).

Panie Profesorze! Proszę przyjąć, przekazywane z ogromną radością, najlepsze gratulacje i życzenia z okazji uzyskania stopnia naukowego doktora habilitowanego. Bardzo cenię sobie naszą dotychczasową współpracę. Rozległa wiedza, swoboda wypowiedzi, chęć dzielenia się swoim naukowym dorobkiem czynią z Pana naszego bardzo dobrego mentora w tym turbulentnym otoczeniu. Wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i zamierzeń naukowych (ST).

Z dumą i radością składamy gratulacje z okazji uzyskania habilitacji (AN i PN).

Gratulacje! Mamy nowego doktora habilitowanego w naszym towarzystwie naukowym! Jesteśmy z Tobą w tym wyjątkowym momencie przejścia na wyższy etap naukowego wtajemniczenia. Wszelkiej pomyślności w pracy naukowej samodzielnego pracownika nauki (RR).

Witam Pana Doktora habilitowanego! To wyjątkowa i fantastyczna wiadomość:) HABILITACJA należała się Panu, jak mało komu! Życzę dużo zdrówka i powodzenia w kolejnych projektach (DG).

Twoja habilitacja potwierdza słynną maksymę! Gdzie sprawne, aktywne i wytrwałe działanie, tam pomyślność! Gratuluję sukcesu! Pozdrawiam z Warszawy (AS).

Szanowny Panie Profesorze! Chciałabym serdecznie pogratulować uzyskania stopnia naukowego Doktora Habilitowanego! Nadanie tego tytułu jest uhonorowaniem znaczącego dorobku naukowego Pana Profesora! Gratulacje składam w imieniu całego 3. roku kierunku Finanse i Rachunkowość (OR).

Bogusiu jestem bardzo dumna z Ciebie! Zawsze widziałam w Tobie wielki potencjał. Obserwuje Twoje dokonania i widzę, że posiadasz umiejętność dostrzegania piękna. Gdy ochronisz w sobie tą wrażliwość to nigdy się nie zestarzejesz. Wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym! Gratuluję habilitacji! Pozdrawiam ze słonecznej Australii (LB).

Powrót do listy aktualności