Podstrona: Nieobecności studentów na zajęciach w warunkach pandemii koronawirusa / Wizytówka pracownika PRz

Nieobecności studentów na zajęciach w warunkach pandemii koronawirusa

24-11-2021 r.

W związku z powrotem do realizacji kształcenia w siedzibie uczelni w roku akademickim 2021/2022 - Ministerstwo Edukacji i Nauki w porozumieniu z przedstawicielami środowiska akademickiego oraz Głównym Inspektoratem Sanitarnym opracowało wytyczne dotyczące bezpiecznego funkcjonowania uczelni i innych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w warunkach zagrożenia pandemicznego. Tym samym po raz kolejny władze naszej uczelni apelują o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego, albowiem odgrywają nieocenioną rolę w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Skuteczne powstrzymanie tego typu bio-zagrożenia warunkuje powrót do w pełni bezpiecznego i nieskrępowanego funkcjonowania naszej uczelni.

Proszę o zapoznanie się z najnowszymi wytycznymi bezpiecznego funkcjonowania uczelni w okresie pandemii koronawirusa.

Powrót do listy aktualności